کتاب مرجع کاربردی برق صنعتی – مباحث پیشرفته

کتاب مرجع کاربردی برق صنعتی - مباحث پیشرفته

برخلاف تصور برخی از دوستان مباحث برق صنعتی مطالب ساده و یا کلی نیستند و بلعکس شامل جنبه های متفاوتی از برق قدرت می باشند که دانشجو باید بر تمامی آنها تسلط داشته باشد و البته هر چه بیشتر بداند می تواند در صنعت وابسته به نیروی برق موفق تر عمل نماید.

کتاب مرجع کاربردی برق صنعتی به جرات یکی از بهترین منابع برای یادگیری این واحد درسی می باشد که توانسته در 408 صفحه به تمامی مباحث مطرح شده در سرفصل های وزارت علوم بپردازد، این کتاب در سال 1389 و توسط انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی قم نگارش شده است که دلیل خوبی بر بروز بودن مباحث آن می باشد.

در ادامه بخوانید  آموزش نقشه خوانی تابلوهای برق صنعتی LV و MV زیمنس

در کتاب مرجع کاربردی برق صنعتی به مباحث کاملا پیشرفته برق صنعتی پرداخته شده است که سبب شده کتاب به صورت کلی از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

در فصل اول به مباحث؛ تجهیزات پایه ای برق صنعتی: معرفی کلید، کنتاکتور، بی متال، فیوز، سنسور و … پرداخته شده است. در فصل دوم نیز شما با ماشین های الکتریکی، تقسیم بندی ماشین های الکتریکی و تعمیر و نگه داری ترانسفورماتور آشنا خواهید شد. در فصل سوم انواع کابل ها بررسی می شوند و در فصل چهارم به حفاظت الکتریکی اشاره می شود و در فصل های بعدی موارد همچون؛ آشنایی با نقشه کشی (انواع نقشه ها، نحوه ترسیم نقشه ها، معرفی نقشه های برق صنعتی و نحوه طراحی آن ها)، تابلو برق، معرفی مینی PLC و مبانی اندازه گیری مطرح می شود.

 

 

 

 

     دانلود مستقیم کتاب مرجع کاربردی برق صنعتی – مباحث پیشرفته  | با حجم 30 مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

کتاب مرجع کاربردی برق صنعتی – مباحث پیشرفته
5 (100%) 2 votes
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر