درباره ما

درباره ما

“به معنای واقعی مهندس باش”

داستان ما…
در اولین روزهای سال 93 ضرورتی را تحت عنوان آموزش های با کیفیت در رشته برق جهت حذف نابرابری های آموزشی در کشور احساس کردیم؛ در نتیجه به این فکر افتادیم که برای اولین بار در ایران سرویسی را به منظور ارتقا دانش تخصصی و فنی برای مهندسین عزیز ایجاد کنیم.
اکنون در سال 98، پاور ای ان به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان مجموعه‌ی کاملی از آموزش های تخصصی و سرویس های مربوطه را در جهت رشد مهندسین کشور و دانشجویان خارج از کشور ارایه می‌دهد.

چه می کنیم…
ما در PowerEn در زمینه تولید محتوای آموزشی، انجام پروژه های مهندسی و خدمت رسانی به مهندسین عزیز در رشته مهندسی برق فعالیت می کنیم.

عدالت…
در PowerEn، فرقی نمی‌کند در چه موقعیت شغلی یا با چه جنسیتی باشیم، همه ما به عدالت و برابری پایبندیم و به حقوق هم احترام می‌گذاریم.

تجربه، یادگیری، رشد…
ما در PowerEn آدم‌ها را انتخاب می‌کنیم، نه تخصص‌ها را. چراکه اعتقاد داریم می‌توانیم یاد بگیریم و از دل همین یادگیری رشد کنیم.

هیچ مرزی وجود ندارد…
ما برای بزرگ فکر کردن هیچ مرزی نمی‌شناسیم. محیط کاری متفاوت ما کمک می‌کند تا خلاقانه‌تر فکر کرده و فرصت تجربه‌های جدید و بزرگتری داشته‌باشیم.

یک دست صدا ندارد…
قطعا تلاش تک به تک اعضای تیم جوان و خلاق PowerEn هست که موفقیت‌های پاور ای ان را رقم می‌زند. پیشرفت و رشد تیم PowerEn مساوی است با پیشرفت و رشد پاور ای ان. ما در کنار هم بزرگ می‌شویم.

میزبان صدای گرم شما هستیم…
متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل آموزشی راهنمایی کنند.

 

تلفن                                            021-36118917 (ساعات پاسخگویی: 7 – 14)

                                            PowerEn.info@gmail.com

تلگرام                                           تلگرام