کتاب آموزش کنترل مدرن در متلب – خاکی صدیقی

کتاب آموزش کنترل مدرن در متلب - خاکی صدیقی

همه ی ما با سیستم های کنترل کلاسیک آشنا هستیم سیستمی که بروی جایابی قطب ها و صفرها و … تمرکز داشت و البته در قرن بیستم توانست بسیاری از سیستم های کنترلی را طراحی و شکل دهد ولی به دلیل پیشرفت صنعت، امروزه دیگر این مدل از کنترل(کلاسیک) قابل استفاده نیست از این رو شاهد سیستم های کنترل مدرن هستیم و پسوند “مدرن” نیز به دلیل ارائه شدن پس از مدل کلاسیک به آن افزوده شده است در این سیستم تمامی محاسبات در قالب ماتریس و متغییرهای حالت رخ می دهد و از آنجایی که تمامی محاسبات نرم افزار متلب به صورت ماتریسی انجام می شود کنترل مدرن در متلب بخوبی قابل طراحی و پیاده سازی می باشد.

در مورد قابلیت های نرم افزار متلب بعدا به صورت مفصل در آموزش سیمیولینک و شبیه سازی سیستم های قدرت در متلب صحبت خواهیم کرد.

در ادامه بخوانید  دانلود نرم افزار متلب - Mathworks Matlab R2017b v9.3.0.713579

برای شما کتاب آموزش کنترل مدرن در متلب را در وب سایت قرار داده ایم که بصورت بخصوص در زمینه کنترل مدرن بحث می کند و در آن به آموزش کدها و معادلات کنترل مدرن در متلب می پردازد.

در ادامه بخوانید  جزوه کنترل مدرن - صدیق

کتاب قرار داده شده در زمینه آموزش چقدر قوی می باشد؟

باید گفت متاسفانه کتاب بدون هیچ توضیحی به سراغ آموزش رفته و در هنگام مطالعه یک بی نظمی و آشفتگی را حس خواهید کرد که گویای نیاز به کتابی قوی تر در کنار این کتاب می باشد.

آیا کنترل مدرن از مسائل غیرخطی نیز پشتیبانی می نماید؟

یکی از مزیت های حالات ماتریسی همین مورد غیر خطی می باشد که تقریبا در تمام مسائل روز صنعت وجود دارد و باید در طراحی موردنظر قرار بگیرد.

 

 

1415866183_Internet_Download_Manager     دانلود مستقیم کتاب آموزش کنترل مدرن در متلب – خاکی صدیقی | با حجم 2 مگابایت 

1415866190_698841-icon-114-lock-128     پسورد : www.poweren.ir

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

کتاب آموزش کنترل مدرن در متلب – خاکی صدیقی
5 (100%) 1 vote
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را از آن خود کنید!

اطلاع از
avatar

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه فقط ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر