جزوه ماشین های الکتریکی 1 – حمید لسانی

جزوه ماشین های الکتریکی 1 - حمید لسانی

برای ماشین های الکتریکی 1 در سطح اینترنت جزوات زیادی از اساتید دانشگاه های مختلف وجود دارد ولی همگی آنها از مشکل جامع نبودن رنج می برند چرا که ترم تحصیلی عملا برای تدریس ماشین های الکتریکی یک به اندازه کافی طولانی نیست.

اما خوشبختانه جزوه ماشین های الکتریکی یک دکتر لسانی یک نماینده عالی در زمینه کامل بودن این واحد درسی می باشد که با داشتن 292 صفحه توانسته تمام مطالب این درس را در خود جای دهد.

اجازه دهید کمی با دکتر حمید لسانی آشنا شویم:

حمید لسانی، از اعضای هیئت علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران، استاد تمام و از پژوهشگران ایرانی است. دکتر لسانی دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران و دکتری قدرت از دانشگاه داندی(University of Dundee) اسکاتلند است.

در ادامه بخوانید  ماشین القایی چیست؟

از جزوه تدریسی این استاد کاملا مشخص است که ترم سنگینی برای دانشجویان خود رقم زده است! و علت بیان مفصل ماشین های 1 را می توان در نویسنده و مترجم بودن دکتر لسانی یافت، دکتر لسانی یکی از نویسندگان و مترجم های توانا در کشور هست که می توانید آثار این استاد را در لیست کتاب های ثبت شده وزارت ارشاد مشاهده نمایید(روش ساده تر استفاده از ویکی پدیاست).

در ادامه بخوانید  ماشین شار محور چیست؟

کیفیت جزوه از لحاظ خواندن و اشکال در چه سطحی می باشد؟

خوشبختانه نویسنده جزوه دارای خط خوانایی می باشد و در ترسیم اشکال نیز به اندازه کافی دقت به خرج داده است.

برای درک بهتر ماشین های الکتریکی به صورت کلی چه کتاب هایی را پیشنهاد می کنید؟

در سطح بیان ساده و برای شروع؛ کتاب ماشین های الکتریکی پی سی سن و در سطح بالاتر نیز کتاب ماشین های الکتریکی بیم بهارا می توانند کمک کننده باشند.

 

 

 

     دانلود مستقیم جزوه ماشین های الکتریکی 1 – حمید لسانی  | با حجم 129 مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

4 (80%) 1 vote
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را از آن خود کنید!

avatar
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه فقط ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر