جزوه آموزش مقدماتی متلب

جزوه آموزش مقدماتی متلب

متلب را می توان به دو قسمت عمده؛ پنجره کامند و سیمیولینک تقسیم کرد در این جزوه شما با قسمت اول آشنا خواهید شد هرچند که سیمولینک نیز عملا در محیط اول پردازش می شود ولی به دلیل تفاوت ظاهری ما این تقسیم بندی را قائل می شویم.

در محیط اول شما عملا تنها با کد نویسی و یا نوشتن دستور سروکار دارید و بصورت اجرای خط به خط به شما نتایج نشان داده خواهد شد، هرچند برخی معتقداند برای شبیه سازی با متلب نیازی به دانستن محیط اول نیست ولی بدون شک دانش کدنویسی و درک عملکرد ماتریسی متلب به شما و دید تحلیلی شما بسیار کمک خواهد کرد و در نهایت می توانید با راحتی بیشتر در قسمت M.File کد نویسی نمایید.

در ادامه بخوانید  کتاب آموزش سیمیولینک مدارهای الکتریکی در متلب

در جزوه آموزش مقدماتی متلب شما با دستورات پرکاربرد در متلب آشنا خواهید شد که در آنها پایه آموزش ها بر اساس ریاضیات می باشد ولی در نظر داشته باشید به دلیل ماتریسی بودن این دستورات در تحلیل سیستم های قدرت بخصوص بخش MatPower به شما کمک خواهد کرد.

کیفیت جزوه مذکور در چه اندازه ای می باشد؟

از نظر خوانایی هیچ گونه مشکلی در این جزوه نیست زیرا تایپ شده و همراه با تصویر می باشد و در مورد محتوا نیز برای شروع مناسب بوده بخصوص برای عزیزانی که قصد کار با MatPower را دارند.

در ادامه بخوانید  کتاب آموزش کنترل مدرن در متلب - خاکی صدیقی

این آموزش بر اساس کدام نسخه متلب تهیه شده است؟

این آموزش برای متلب 6.5 می باشد ولی به دلیل پایه بودن و تغییر نکردن این قسمت نگرانی وجود ندارد و شما می توانید از این آموزش در Matlab 2017 نیز استفاده نمایید.

 

1415866183_Internet_Download_Manager     دانلود مستقیم جزوه آموزش مقدماتی متلب | با حجم 1 مگابایت

1415866190_698841-icon-114-lock-128     پسورد : www.poweren.ir

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

جزوه آموزش مقدماتی متلب
5 (100%) 1 vote
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را از آن خود کنید!

اطلاع از
avatar

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه فقط ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر